Široká ponuka luxusných produktov

1 020.00 € / ks vrátane DPH


Na dopyt
Hodinový stroj KIENINGER MSU

HH0MSU

HERMLE Uhrenfabrik

mosadz, oceľ

na dopyt

Hodinový mechanický stroj z produkcie nemeckej firmy KIENINGER.

Stroj je osemdňový - na jedno natiahnutie ide 8 dní. Je lankový s tromi závažiami, každé závažie poháňa niektorú sekciu stroja. Na štvrťky hrá  melódiu a na celé bije príslušný počet hodín. Stroj hrá 3 melódie - možno si alternatívne zvoliť melódie Westminster, St.Michael alebo Whittington. Má možnosť nastavenia prevádzkového režimu s automatickým nočnýcm vypínaním bitia /od 22,00 do 7,15 hod/.

Upozornenie:

Vzhľadom k tomu, že v ponuke je viacero veľkostí kyvadla, viacero veľkostí a tvarov číselníka, prípadne možnosť niektorých menej významných doplnkových funkcií existuje veľa variant ako môže v konečnom dôsledku stroj vypadať. Na výber varianty má vplyv predovšetkým tvar, veľkosť a technické riešenie skrinky.

Preto aj uvedená cena je orientačná. V prípade záujmu Vám vykalkulujeme presnú cenu podľa varianty stroja pre ktorú sa rozhodnete.

Doporučenie:

Ak sa rozhodnete pre kúpu hodinového stroja, radi vám poskytneme bezplatnú konzultáciu, fyzickú ukážku na hotovom produkte. Prípadne vám stroj namontujeme /to už nie úplne bezplatne/

Sem zadajte text...


Podobné produkty v kategórii hodinové stroje:

hodinový stroj HERMLE W0451

hodinový stroj HERMLE W0451

hodinový mechanický stroj

690.00 €
Na dopyt
Formulár v pätičke
E-SHOP / Nákupný košík